O nas

NIKEDIA – sklep internetowy

Opakowania foliowe, chemia gospodarcza, kosmetyki

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Od tego momentu konsekwentnie budowaliśmy naszą pozycję na rynku. Również w 2013 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania na skalę ogólnokrajową.

Obecnie zajmujemy się dystrybucją opakowań foliowych (worków na śmieci), zagraniczną chemią gospodarczą oraz kosmetykami. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i firm oraz instytucji. Nasza działalność opiera się na zaopatrywaniu klientów detalicznych oraz hurtowych.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email nikedia.pl@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 731999713.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
NIKEDIA Kamil Kabat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony